Arvuti kui loojate töörist!

Arvutid annavad meile lugematul arvul võimalusi - õppimine, loovtöö, suhtlemine, e-teenused jpm. Kuid paljudele jäävad need uksed suletuks, kuna esiteks puudub ligipääs kvaliteetsele seadmele. Teiseks ei suudeta endale teadvustada, et ühes arvutis võib olla peidus rohkem tarkust kui Eesti Rahvusraamatukogus kokku. GreenDice eesmärk on suunata inimesi sisenema arvutimaailma eesmärgipäraselt!

Meelelahutus võiks olla teisejärguline

Kõige vähem produktiivne viis arvuti kasutamiseks, ja samas vaieldamatult kõige populaarseim, on meelelahutus. Seda, kas sotsiaalmeedias scrollimise või arvutimängude näol.

Pöörame selle ümber ja näitame, et arvuti on asendamatu abimees oma elujärja parendamiseks ja täisväärtusliku elu ehitamisel.

Meie õppekeskond

Soovides anda oma panuse arvutialasesse õppesse, oleme loonud oma õppekeskonna

Õppekeskonnast leiab kursuseid ja materjale selleks, et saada kätte oskused ja teadmised, mis on vajalikud, et arvutit kasutada tööriistana edukaks eluks.

Sisene meie õppekeskonda

Ole osa meie kogukonnast

Ole kursis GreenDice'i tegemistega ja saa uusi teadmisi!

Seadmed, mis ei leia kodu, toimetame Marokosse

Mõni aasta tagasi viisime Eesti ettevõtete vanad seadmed Maroko õppeklassidesse ja näitasime, et arvuti on palju enamat, kui meelelahutuslik seade. Arvuti on aken maailma, mis kingib oma kasutajale lugematult võimalusi õppida ja töötada. See oli alles esimene GreenDice’i samm Marokos..

MarocStation.com

Eelmine projekt

Toetasime koos Helmesega Ukraina pagulasi kvaliteetsete sülearvutitega

Tarkvaraettevõte Helmes soovis anda enda panuse Ukraina lastele ja noortele, et neil oleks võimalus osaleda õppetöös. Ettevõttel oli seisma jäänud kvaliteetsed sülearvutit, mis neil endil enam kasutust […]

  • Helmes toetas Ukrana koolilapsi sülearvutitega.
  • GreenDice jääb vastutama arvutite toimimise eest, kogu kasutusperioodi jooksul.
  • Kui arvutid enam väärtust ei loo, võtab GreenDice need tagasi ja panustab materjalide taaskasutusse.
Loe rohkem

Ettevõtted, kes projekti panustasid

Jätka lugemist