Tehnikatoote täiuslik ring

Anname arvutitehnika ostule suurema tähenduse

GreenDice on loodud selleks, et kujundada jätkusuutlik ärimudel, mille kaudu on võimalik viia kvaliteetsed IT-võimalused ka piirkondadesse, kuhu momendil tavapärane majanduse areng pole jõudnud.

Tahk 1 - Kui ostad siis veendu seadme kvaliteedis!

Õige hoolduse korral peaks Sinu uus arvuti väärtust looma vähemalt 3 - 5 aastaks või kuni Sinu arvutialased vajadused suurenevad. GreenDice mudeli puhul ei tarbi Sa lihtsalt uut toodet, vaid lood võimaluse neile, kellel see varem puudus...

Jätka lugemist

Tahk 2 - Usaldus

Kuidas olla kindel, et hästi hoitud seadmel on väärtus ka 3-5a pärast? GreenDice koostöövormis on alati kokkuleppeline seadmete tagasimüügi väärtus, mis on meie jaoks kohustus, aga kliendi jaoks võimalus suunata oma seade meie väärtusteekonnale ja sellest ka ise osa saada!

Jätka lugemist

Tahk 3 - arvuti igale maailma inimesele

Ehk miks loodi GreenDice? Selleks, et läbi paremate tarbimisharjumuste tuua arvutimaailma sisenemine kättesaadavaks ja eesmärgipäraseks igale inimesele maailmas. Koos arusaamaga, et keegi konkreetne isik usub ja panustab Sinu arengusse!

Jätka lugemist

Tahk 4 - Arvuti kui loojate töörist!

Arvutid annavad meile lugematul arvul võimalusi - õppimine, loovtöö, suhtlemine, e-teenused jpm. Kuid paljudele jäävad need uksed suletuks, kuna puudub teadmine, milliseid võimalusi arvutimaailm endas peidab...

Jätka lugemist

Tahk 5 - Inspireerivad edulood

Räägime edulugudest, kus inimeste head tarbimis- ja käitumisharjumused on loonud võimaluse neile, kellel see varem puudus!

Jätka lugemist

Tahk 6 - Materjalide taaskasutus

Kõik, mis on võetud loodusest, peab olema töös võimalikult pika tsükli. Kui toode ei suuda enam väärtust pakkuda üheski rohetäringu tahus, panustame materjalide taaskasutusse ja uute toodete loomisse olemasolevast ressursist.

Jätka lugemist

Eelmine projekt

Pärnu Noorte Vabaajakeskuse arvutipark sai täieliku uuenduskuuri

Coop Panga IT-partnerina vahetasime välja MTÜ Pärnu Noorte Vabaajakeskuse amortiseerunud arvutid. Olemasolevad seadmed olid samuti varasemalt panga kasutuses olnud, kuid tänaseks pea 12 aastat vanad ning oma […]

  • Pärnu Noorte Vabaajakeskus sai 4 lauaarvutit ja 1 sülearvuti
  • GreenDice jääb vastutama arvutite toimimise eest, kogu kasutusperioodi jooksul.
  • Kui arvutid enam väärtust ei loo, võtab GreenDice need tagasi ja panustab materjalide taaskasutusse.
Loe rohkem

Ettevõtted, kes projekti panustasid

GreenDice'i blogi