Tehnikatoote täiuslik ring

Anname arvutitehnika ostule suurema tähenduse

GreenDice on loodud selleks, et kujundada jätkusuutlik ärimudel, mille kaudu on võimalik viia kvaliteetsed IT-võimalused ka piirkondadesse, kuhu momendil tavapärane majanduse areng pole jõudnud.

Tahk 1 - Kui ostad siis veendu seadme kvaliteedis!

Õige hoolduse korral peaks Sinu uus arvuti väärtust looma vähemalt 3 - 5 aastaks või kuni Sinu arvutialased vajadused suurenevad. GreenDice mudeli puhul ei tarbi Sa lihtsalt uut toodet, vaid lood võimaluse neile, kellel see varem puudus...

Jätka lugemist

Tahk 2 - Usaldus

Vastutustundlik tarbija ei suuna seadet niisama edasi, vaid usaldab partnerit, kes suudab kuvada ka seadme edasise teekonna. Lisaks sellele ei lase pakkujatel tekitada pettekujutelma, kus tegelikult on vana seadme eest pakutav raha arvestatud juba juurdehindlusena uue seadme maksumusse.

Jätka lugemist

Tahk 3 - arvuti igale inimesele maailmas

Ehk miks loodi GreenDice? Me ei usu, et võimalikult laialdast taaskasutust saab teha nii, et püüame maksimeerida kasumit igalt müüdavalt seadmelt. Keskkonnale palju mõistlikum tegevus on kaasata võimalikult suur kasutajaskond, kes on valmis seadmeid lõpuni väärindama ja võtavad lõpuks vastutuse tagastada seadmed GreenDice'ile.

Jätka lugemist

Tahk 4 - Arvuti kui loojate tööriist!

Arvuti on tänase päeva õng. Ära lange telefoni küüsi ja "scrolli" suvalist sisu. Võta arvuti ja ole produktiivne ning loo seda, mida teised telefonides tarbida tahavad. Vaid nii paned aluse ka enda rahalise seisu arenguks. Elus tuleb olla produktiivne ja arvutimaailm annab selleks täiesti teise dimensiooni!

Jätka lugemist

Tahk 5 - Inspireerivad edulood

Tänu seadme läbipaistvale teekonnale, suudame siduda erinevad ühiskonna grupid. Teeme arusaadavaks, kuidas nad on teineteise jaoks äärmiselt olulised, et täita mõlema erinevaid eesmärke.

Jätka lugemist

Tahk 6 - Materjalide taaskasutus

Kõik, mis on võetud loodusest, peab olema töös võimalikult pika tsükli. Kui toode ei suuda enam väärtust pakkuda üheski meie tahus, suuname selle materjalide taaskasutusse ja anname tõuke uute toodete loomisse olemasolevast ressursist. Kogu seadme teekonda saab meie süsteemist kontrollida.

Jätka lugemist

Eelmine projekt

Omniva ja GreenDice parandavad tehnikaringlusega Võru valla haridus- ja kultuuriasutuste IT-võimalusi 

Omniva ja tehnikaringlusega tegelev ettevõte GreenDice alustasid koostööd. Esimese ühise projekti raames jõuavad Omniva hästihoitud IT-seadmed Võru valla lasteaedadesse, raamatukogudesse, noortekeskustesse ja rahvamajadesse – kokku läheb uuele […]

  • Võru valla haridus- ja kultuuriasutused said 24 sülearvutit ja 29 lauaarvutikomplekti
  • GreenDice jääb vastutama arvutite toimimise eest, kogu kasutusperioodi jooksul.
  • Kui arvutid enam väärtust ei loo, võtab GreenDice need tagasi ja panustab materjalide taaskasutusse.
Loe rohkem

Ettevõtted, kes projekti panustasid ja kelle keskkonnamõju koostöös vähendatakse

GreenDice'i blogi