GreenDice üksikisikule

GreenDice üksikisikule

Millisesse sihtrühma kuulud sina?

Omad rahalist võimalust hankida uus ja kvaliteetne seade, siis tee seda! Näiteks GreenDice'i tehnikapartneri juurest. Kui teadlikku valikut teha ei saa, jäta negatiivne keskkonnamõju tekitamata. Liitu hoopis meie kogukonnaga, kus lood positiivset keskkonnamõju. Lisaks tehnikaseadmele saad turvalise IT-toe ning ligipääsu erinevale hariduslikule sisule:

Loe kuidas

Tule GreenDice’i kogukonda!Saad tippklassi süle- või lauaarvuti vaid alates 5,90 € kuus ilma siduva kohustuseta.

Seade käes, kohtume online-platvormil, kus pakume igakülgset tuge.

Seadmed on professionaalsed ja kiired. Nõnda soodne, sest jätame ära vahemehed ning maksimeerime korduskasutust taskukohase kuutasu eest, et maailma tekiks vähem tehnikajäätmeid.

Liitu GreenDice'iga

Kui valid, siis vali kõigile parim

IT-tehnika soetamine võib olla keerulisem, kui me arvata oskame. Tihtipeale ei tea lõpptarbija millist arvutitootjat, või veel enam, milliseid mudeleid eelistada ning millise edasimüüja juures ost sooritada.

Odav enamasti ei kesta
Olukorra teeb tarbija jaoks eriti keeruliseks edasimüüjate ponnistus püüda kliente odavate hindade ja madalakvaliteediliste mudelitega, mis on näiliselt ilusad, kuid ajas mitte väga vastupidavad.

Enneaegselt garantiiremonti?

Selleks hetkeks ei ole lõpptarbija edasimüüja jaoks enam klient, vaid pigem probleem ning garantiiremontidega tegelevad üldjuhul kolmandad osapooled, kelle juures on pikad ootejärjekorrad.

Nii võibki tutikast arvutist üleöö saada tehnikaprügi, mis enam kusagil kasutust ei leia.

Mida me GreenDice’is teistmoodi teeme?

GreenDice’i koostööpartnerite kaudu it-tehnikat soetades saab tarbija panustada vastutustundliku ja keskkonnasõbraliku tehnika tarbimiskultuuri arengusse. Ühtlasi aidata tulevikus luua väärtust sihtkohtades, kuhu korralik it-tehnika tavapärase majandusmudeliga ei jõua.

Kui vajad uut ja jätkusuutlikku seadet, siis otsi müüjaid või tootjaid, kes saavad pakkuda seadmetele GreenDice’i tuleviku ringluse märgist, sel juhul saab seadmed juba kohe alguses meie ringlusse liita.

Kui uut seadet ei soovi ja tahad aidata meie partnerfirmade keskkonnamõju jagada, tule meie kogukonda – Liitu GreenDice’i kogukonnaga!

Tagasiostugarantii igale GreenDice’i märgist omavale seadmele

Kui toode on hangitud meie koostööpartnerilt või omab GreenDice’i märgist, siis on see automaatselt registreeritud andmebaasi. Kõikidele registreeritud seadmetele anname tagasiostugarantii, mis on nähtav süsteemist ja lubame, et ostame hästi hoitud (jah, me paneme teid asju paremini hoidma!) seadmed saab tagasi müüa 5 aasta jooksul.

Selleks, et meie majja jõuaksid tagasi hästi hoitud seadmed, pakume seadmete registreerijatele eraldi koolitust, kuidas oma seadmeid heaperemehelikult hoida.

Et iga arvuti elaks mitu elu

Meile suunatud seadmed jätkavad oma elukaart ja väärindatakse lõpuni meie rahvusvahelises kogukonnas. Sina saad seda näha, kuidas ja kui kaua toodet edasi kasutatakse ning mis kuupäeval utiliseeritakse. Lisaks sellele teeme sotsiaalseid projekte, kus võimaldame seadmete kasutusõiguse. Näiteks oleme uuendanud Eesti äärealade koole, kus võib tänasel päeval leida isegi kuni 15 aasta vanuseid arvuteid, millega lapsed enam ammu normaalselt digimaailmast osa ei saa.

Eelmine projekt

Omniva ja GreenDice parandavad tehnikaringlusega Võru valla haridus- ja kultuuriasutuste IT-võimalusi 

Omniva ja tehnikaringlusega tegelev ettevõte GreenDice alustasid koostööd. Esimese ühise projekti raames jõuavad Omniva hästihoitud IT-seadmed Võru valla lasteaedadesse, raamatukogudesse, noortekeskustesse ja rahvamajadesse – kokku läheb uuele […]

  • Võru valla haridus- ja kultuuriasutused said 24 sülearvutit ja 29 lauaarvutikomplekti
  • GreenDice jääb vastutama arvutite toimimise eest, kogu kasutusperioodi jooksul.
  • Kui arvutid enam väärtust ei loo, võtab GreenDice need tagasi ja panustab materjalide taaskasutusse.
Loe rohkem

Ettevõtted, kes projekti panustasid ja kelle keskkonnamõju koostöös vähendatakse

Panusta rohe- ja ringmajandusse GreenDice’i näitel

 

Teadlik tarbija mõistab, et kvaliteetne it-tehnika suudab erinevatele ühiskonna sihtgruppidele väärtust luua ka pärast kasutusaja lõppu.

GreenDice’i märgisega saad olla kindel, et oled tarbijana astunud õige sammu ja teed tulevikus kedagi meie kogukonnas rõõmsaks.

Samuti tahame, et mõistaksid, et iga lõhutud tehnikaseadme taga peitub üks kurb nägu GreenDice’i kogukonnas, kes ei saanud taas kord digimaailmale ligipääsu.

Ainult kvaliteetsete toodete lõpuni väärindamisega suudame ära hoida ebakvaliteetsete seadmete turule jõudmist!

 

GreenDice'i jaoks ei ole vahet, kust sina seadmeid hangid...

kuid näiteks NB.ee on Eestis GreenDice'i ametlik partner, kes saab soovitada tooteid, mis sobituvad GreenDice'i uudsesse lahendusse. Lisaks saab GreenDice'iga liituja küsida erihinnastust. Rahaline võit on antud mudelis kindel,

HP Probook

HP Probook

Probook on HP seeriatest kõige viimane, mis sobitud GreenDice teekonnale. Ise oleme suured fännid Elitebook ja Zbook seeriatele!

Hinnavahemik: 700

Vaata seadet NB.ee
Korralik pika perspektiiviga seeria, mis sobitub kenasti GreenDice’i teekonnale.
Dell Latitude

Dell Latitude

Delli äriklassi seeria, meie teekonnale sobivad nii 5000, 7000 kui ka 9000. 3000-seeriat me oma kogukonnas väärindada näiteks ei soovi.

Hinnavahemik: 800

Vaata seadet NB.ee
Korralik pika perspektiiviga sülearvutiseeria, mis sobitub kenasti GreenDice’i teekonnale.

Ettevõte NB.ee on üle 13. aasta olnud partneriks tippettevõtetele Eestis.

Vaata meie tooteid NB e-poest

NB.ee