GreenDice üksikisikule

GreenDice üksikisikule

Arvutitehnika ostule suurem tähendus

GreenDice’ga võidavad kõik ja vaid nii saame oma mudeliga liita teadlikud tarbijad, kes ostavad endale, mõeldes teistele.

Loe kuidas

Liitu GreenDice’i kogukonnaga

Saad tippklassi arvuti vaid 9,90 € kuus ilma siduva kohustuseta. Lisaks suuname, kuidas arvuti abil õppida ja areneda.

Liitu GreenDice'iga

Kui valid, siis vali kõigile parim

IT-tehnika soetamine võib olla keerulisem, kui me arvata oskame. Tihtipeale ei tea lõpptarbija millist arvutitootjat, või veel enam, milliseid mudeleid eelistada ning millise edasimüüja juures ost sooritada.

Odav enamasti ei kesta
Olukorra teeb tarbija jaoks eriti keeruliseks edasimüüjate ponnistus püüda kliente odavate hindade ja madalakvaliteediliste mudelitega, mis on näiliselt ilusad, kuid ajas mitte väga vastupidavad.

Enneaegselt garantiiremonti?

Selleks hetkeks ei ole lõpptarbija edasimüüja jaoks enam klient, vaid pigem probleem ning garantiiremontidega tegelevad üldjuhul kolmandad osapooled, kelle juures on pikad ootejärjekorrad.

Nii võibki tutikast arvutist üleöö saada tehnikaprügi, mis enam kusagil kasutust ei leia.

Mida me GreenDice’is teistmoodi teeme?

GreenDice’i koostööpartnerite kaudu it-tehnikat soetades saab tarbija panustada vastutustundliku ja keskkonnasõbraliku tehnika tarbimiskultuuri arengusse ja ühtlasi aidata luua väärtust sihtkohtades, kuhu korralik it-tehnika tavapärase majandusmudeliga ei jõua.

Täpsemalt võid lugeda edasi meie kogukonnast ja kuidas me tehnika lõpuni väärindame – Liitu GreenDice’i kogukonnaga!

Me oleme ettevõttena võtnud vastutuse pakkuda oma klientidele ainult kvaliteetseid tooteid, mis on ajas kestvad ning millega saab heapehemereliku kasutusaja lõpus luua uusi võimalusi ka kellelegi teisele.

Tagasiostugarantii igale arvutile

 

Kui toode on hangitud meie koostööpartnerilt, anname kõikidele nende klientidele ostu hetkel tagasiostugarantii, mille lepime kokku koostöövormis ja kus lubame, et ostame hästi hoitud (jah, me paneme teid asju paremini hoidma!) seadme 5 aasta jooksul tagasi.

Selleks, et meie majja jõuaksid tagasi hästi hoitud seadmed, pakume oma klientidele aastast lisagarantiid, mis rakendub juhul, kui klient on kasutusaja jooksul oma seadet heaperemehelikult hoidnud.

Et iga arvuti elaks mitu elu

Tagasiostetud töökorras seadmed suuname aga uuele ringile, kus see väärindatakse lõpuni meie rahvusvahelises kogukonnas ja Sina saad näha seda, kuidas ja kui kaua toodet edasi kasutatakse. Lisaks teeme sotsiaalseid projekte, näiteks oleme viinud tehnikat Eesti äärealade koolidesse, kus võib tänasel päeval leida isegi kuni 15 aasta vanuseid arvuteid.

Eelmine projekt

Gunvor Services AS-i hästi hoitud sülearvutid suundusid läbi GreenDice´i tehnikaringluse Eesti Pagulasabi koolitusprojekti

Eesti Pagulasabi eestvedamisel on aprilli lõpust alates korraldatud Ukraina pagulaste grupinõustamisi neljal teemal: kohanemine, töövaldkond, digioskused ning lapse kohanemise toetamine. Lisaks spetsiifilistele teadmistele on aidanud need pagulastel […]

  • Eesti Pagulasabi sai koolituseks 10 sülearvutit
  • GreenDice jääb vastutama arvutite toimimise eest, kogu kasutusperioodi jooksul.
  • Kui arvutid enam väärtust ei loo, võtab GreenDice need tagasi ja panustab materjalide taaskasutusse.
Loe rohkem

Ettevõtted, kes projekti panustasid

Panusta rohe- ja ringmajandusse GreenDice’i abiga

 

Teadlik tarbija mõistab, et kvaliteetne it-tehnika suudab erinevatele ühiskonna sihtgruppidele väärtust luua ka pärast kasutusaja lõppu.

GreenDice’ga liitudes saad olla kindel, et oled tarbijana astunud õige sammu ja teed tulevikus kedagi meie kogukonnast rõõmsaks.

Samuti tahame, et mõistaksid, kus iga lõhutud tehnikaseadme taga peitud üks kurb nägu GreenDice’i kogukonnast, kes ei saanud taas kord tehnikamaailmale ligipääsu.

Ainult kvaliteetsete toodete lõpuni väärindamisega suudame ära hoida ebakvaliteetsete seadmete turule jõudmist!

Tutvu GreenDice’i standarditele vastavate arvutitega

NB.ee on GreenDice’i ametlik partner

HP Probook

HP Probook

Probook on HP seeriatest kõige viimane, mis sobitud GreenDice teekonnale. Ise oleme suured fännid Elitebook ja Zbook seeriatele!

Hinnavahemik: 700

Vaata seadet NB.ee
Korralik pika perspektiiviga seeria, mis sobitub kenasti GreenDice’i teekonnale.
Dell Latitude

Dell Latitude

Delli äriklassi seeria, meie teekonnale sobivad nii 5000, 7000 kui ka 9000. 3000-seeriat me oma kogukonnas väärindada näiteks ei soovi.

Hinnavahemik: 800

Vaata seadet NB.ee
Korralik pika perspektiiviga sülearvutiseeria, mis sobitub kenasti GreenDice’i teekonnale.

Oleme välja kasvanud ettevõttest NB.ee, mis on üle 13. aasta olnud partneriks tippettevõtetele Eestis.

Vaata meie tooteid NB e-poest

NB.ee