Maru Ehitus maru.ee

Maru Ehitus

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Maru Ehitus tegeleb projekteerimise ja ehituse peatöövõtuga. Meie hüüdlauseks on „Anname unistustele vormi!“ (eng „Shaping imaginations!“). Aitame oma tegevusega kasvatada meie klientide äri edukust ning loome jätkusuutlikku elu- ja töökeskkonda. Lähtume oma töös kliendikesksest ja jätkusuutlikust lähenemisviisist, leiame usaldusväärseid lahendusi ning teostame need kvaliteetselt.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

GreenDice ja Maru Ehitus jagavad samu väärtuseid: vastutustundlik ettevõtlus ja jätkusuutlikud lahendused. Meil on hea meel kui saame aidata kaasa ringmajanduse toimimisele, andes vanadele arvutitele uue elu võimaluse. 💚

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Oleme tõstnud enda töötajate teadlikkust jätkusuutlikkuse ja keskkonnasäästu teemadel. Oleme moodustatud eraldi jätkusuutlikkuse töörühma ja liitunud Rohetiigri programmiga. Meie jätkusuutlikkuse töörühma kuuluvad liikmed meie ettevõtte erinevates üksustest ning töötame selle nimel, et meie keskkonnajalajälg oleks pidevalt homme väiksem, kui ta oli täna. Oleme väljatöötanud ja -töötamas lahendusi nii projekteerimises (kus on mõju ehitise elukaare keskkonna jalajäljele kõige suurem), kui ka ehituses ja tugitegevustes.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Me võime küll töötada erinevates ettevõtetes, elada erinevates riikides või kontinentidel, aga meil kõigil on üks ja ainus planeet Maa, millel elame. Peame suhtuma keskkonda ja loodusesse austusega ning säilitama seda parimal moel meie tulevastele põlvedele. Väga oluline on tagada ühiskonna kõikidele liikmetele võrdsed võimalused, sõltumata nende soost, elukohast või majanduslikust seisust.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia