Panustasime koostöös GreenDice`i liikmetega Ema ja lapse turvakodu heaolusse

Sel nädalal rõõmustasime Ema ja lapse turvakodu 8 sülearvutiga, mida saavad kasutada sinna sattunud emad ja lapsed.

Turvakodus oli olemas vanem lauaarvuti, mida said koolilapsed ja emad vajadusel kasutada, kuid seda tuli jagada kõikide peredega. Tänu GreenDice´i tehnikaringlusele on nüüd igal abivajaval perel oma arvuti, mida turvakodus viibimise ajal kasutada. Suur aitäh meie liikmetele Mapri ehitus, Mediabrands Digital ja Roheline Laine, tänu kellele see võimalikuks sai!

 

Ema ja lapse turvakodu osutab abi ja kaitset eelkõige emale-lastele, kes on kogenud perevägivalda või vajavad muu erakorralise asjaolu tõttu eluaset. Hubases turvakodus on 6 tuba, milles on kokku 15 voodikohta. Aastas saab abi keskmiselt 30 ema koos lastega. Turvakodu nõustab emasid ning juhendab igapäevaelu kohustustega toimetulekul, üheskoos otsitakse võimalusi elukoha leidmiseks ning vajadusel suunatakse ka psühholoogilisele nõustamisele.

 

Kohati tundub lausa uskumatu, et ka Eestis on veel palju inimesi, kellel ei ole ligipääsu arvutimaailma ning kes jäävad seetõttu võimalustest ilma. Just see on põhjuseks, miks on GreenDice ellu kutsutud ning miks kutsume üles kõiki meiega liituma. Sinu õige arvutitehnika tarbimiskultuur aitab päriselt luua võimalusi neile, kel seda täna veel ei ole!

 

Kui Sind kõnetab see, mida teeme, siis kirjuta meile: hello@greenDice.com

Ettevõtted, kes projekti panustasid ja kelle keskkonnamõju koostöös vähendatakse