Mapri Ehitus mapri.eu

Mapri Ehitus

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Mapri Ehitus OÜ tegeleb ehituse peatöövõtuga. Projekteerime ja ehitame oma klientidele äri-ja büroohooneid, lao- ja tootmishooneid, kortermaju kui ka põllumajandusobjekte. Meie eesmärk on toetada klienti idee sünnist kuni selle elluviimiseni, leides parimad lahendused ja teostades need.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Meie arvutipark on suur ning töö iseloomust tulenevalt on ka nõudmised arvutile kõrged. Arvuti eluiga meie jaoks on u 3-4 aastat, pärast mida on endiselt tegemist väga hea arvutiga, mis suudab veel mitmeid aastaid tavakasutajat teenida. Greendice’i abil leiavad meie arvutid uue omaniku ehk võit on väga mitmepoolne: meie leiame mõistliku kasutuse vahendile, mida enam ei vaja, järgmine kasutaja saab endale suurepärase arvuti soodsa hinnaga ning kokkuvõttes saab sellest suurimat kasu keskkond, mida koormatakse vähem.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Ehitusprotsess kui selline on väga ressursimahukuas tegevus, mis paraku avaldab suurt mõju ümbritsevale keskkonnale. Peame väga oluliseks viia see jalajälg miinimumini, projekteerides optimaalseimaid lahendusi, eelarvestades täpselt, et platsil tekiks võimalikult vähe jääki ning sorteerides ehituse käigus prügi liigiti, et võimalikult suur osa sellest ümbertöötlusesse saata.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Mapri Ehitus panustab juba aastaid heategevusse, keskkonnahoidu sporti. Arengusse panustamine on oluline, et ühiskond saaks edasi liikuda, jõudes suurema efektiivsuseni ning parema heaoluni kõigi selle liikmete jaoks.

 

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia