Roheline Laine greenwave.ee

Roheline Laine

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Roheline Laine OÜ on loodud 2002 ning kasvanud aastatega Baltikumi suurimaks hädaabi teenuseid pakkuvaks ettevõtteks. Osutame kahjukäsitluse ning 24h hädaabi teenuseid Baltikumis ja terves Euroopas paljudele erinvatele rahvusvaheliselt tuntud kaubamärkidele auto- ja kindlustussektoris.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

GreenDice’ga motiveeris liituma soov anda meie poolne panus rohelisemasse tuleviku. Lisaks saada teadlikumaks ettevõtte poolt tekitavast ökoloogilisest jalajäljes ning koostöös GreenDice’ga saame seda järjepidevalt vähendada. Seejuures on meid ka väga tugevalt kõnetanud võimalus toetada oma kasutatud arvutipargiga vähekindlustatud inimesi ning anda neile enda poolne panus arvutite kasutamiseks.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Oleme ettevõtte siseselt teadvustanud keskkonna teadliku mõtteviisi ja seejuures igaühe olulisust ning motiveerinud töötajaid kasutama jätkusuutlikumaid lahendusi – sorteerima prügi, hoidma töövahendeid, kasutama keskkonnasõbralikumaid autosid ja läbi digitaliseerimise oleme saanud oma igapäevatöös paberivabaks.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Maailm kus me igapäevaselt elame on ainulaadne ning oma käitumist muutes ning seda teadvustades saame anda võimaluse ka järnevatele põlvkondadele elada meid täna ümbritevas rohelises keskkonnas.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia