GreenDice’i abiga sai kolmelapseline pere arvutid, millega koolitöid teha

Narva-Jõesuu kolmelapselises peres oli ainult 1 tahvelarvuti, millega koolitööde tegemine oli kohati võimatu. GreenDice koos enda liikme Fontes‘ega leidsid lahenduse.

Enam ei tule lastega peredes arvuti olemasolu mitte ainult kasuks, vaid see on muutunud juba baasvajaduseks, sest õppetööd põimitakse üha enam digikanalitega. Mis ühelt poolt on paratamatu tervisekriisi tõttu, aga teisalt ka samm edasi efektiivsema õppe suunas.

Tutvuste kaudu jõudis meieni info, et Narva-Jõesuus on pere, kes hädasti vajaks arvuteid, millega kolm koolilast saaksid kodutöid teha. Teadsime kohe, et saame abiks olla. Värskelt meiega liitunud värbamisagentuur Fontese abiga värskendasime ära kolm äriklassi Dell sülearvutit ja seadsime valmis uutele kasutajatele.

 

Perekond oli arvutite üle väga õnnelik:

Aitäh, Fontes, et Teie inimeste head tarbimisharjumused koostöös GreenDice’iga andsid meie pere lastele eesmärgipärase sisenemise arvutimaailma!

 

Selline ring- ja rohemajanduse mudeli tulem on võimalik tänu GreenDice’i täiuslikule tehnikaringlusele, kus tehakse kõik võimalik, et arvutit tema eluea jooksul hoida kasutajate käes, kelle jaoks on see kõige kasulikum.

Ettevõtted, kes projekti panustasid ja kelle keskkonnamõju koostöös vähendatakse