Tõrva valla koolide arvutite uuendamine

[vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=hWCnAltX2HU&t=5s” align=”center” el_class=”img–blog”][vc_column_text el_class=”img–blog”]Maikuus käisime väljasõidul Tõrva valla kolmes koolis, et välja vahetada sealsed vananenud arvutid uuemate vastu ja anda seeläbi lastele paremad võimalused õppimiseks.

GreenDice’i eesmärk on luua tehnikatoote täiuslik ring, mille abil anname tehnika ostule suurema tähenduse. Kuidas täpsemalt, seda saab pikemalt lugeda siit.

Tõrva valda sattusime tänu Kady-le, kes on meie üks asutajaliikmetest. Kady on pärit Valgamaalt ja seepärast haaras kohe härjal sarvist ja tahtis teada, kuidas on IT-vahendite olemasolu südamelähedases kodukandis. Kui olukord sai kaardistatud, oli selge, et GreenDice läbi oma liikmete saab abiks olla.

Käisime ja uuendasime kolme väikekooli – Ala põhikool, Riidaja põhikool ja Ritsu algkool-lasteaed – arvutid ja monitorid 3x uuemate vastu. Vahetasime välja 20 arvutit ja 28 monitori. 10 arvutit said vahemälude uuendused. Lisaks utiliseerime 18 arvutit ja 14 monitori.

Soovime panustada rohkem kui lihtsalt riistvara uuendamisega. Praegu tegeleme info kogumisega, kuid kindlasti tuleme veel ja tutvustame ka meie “Tunne huvi, ole edukam” ehk täringu õppetahku.

[/vc_column_text][vc_single_image image=”1574″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image” el_class=”img–blog”][vc_column_text el_class=”img–blog”]

Kuidas sai projekt võimalikuks?

Projekt sai võimalikuks tänu GreenDice partneritele, kes on läbi meie andnud oma igapäevasele tehnika ostule suurema sisu. Soetades tehnikat, mis sobitub GreenDice’i teekonnale.

Antud projektis osalesid, Intense Growth Hub, Softwerk, Creditinfo, Torm Metall ja Grant Thornton.

Need ettevõtte väärtustavad seda, et läbi tehnikatoote on võimalik panustada sotsiaalselt, lisaks kanda rohe- ja ringmajanduse põhimõtteid nii organisatsiooni sees kui ka tegevuses.

Meie liikmete jaoks on oluline üheskoos teha head ja seeläbi parandada võimalusi kõigi jaoks.

GreenDice vastutas, et endiste kasutajate andmed on 100% hävitatud. Teiseks, seadmed on töökorras, tulevikukindlad, töötavad sihtkohas kiirelt ja hästi. Selleks, et tehniliselt oleks kõik hea, lisasime omalt poolt 8GB RAM ja 256GB SSD-d. Loomulikult panustame ka garantiiga.

Aitäh Teile veel kord ja aitäh, et olete kõigile eeskujuks![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1111″ img_size=”full” el_class=”img–blog”][vc_column_text el_class=”img–blog”]

Meeldib, mida teeme?

Anname läbi rohetäringu tahkude tehnika ostule suurema tähenduse:

  1. Soetame kvaliteetset ja ei maksa seadmete eest üle.
  2. Omame visiooni, miks peab korralikku tehnikat hästi hoidma.
  3. Teame kuhu seade edasi suundub ja kuidas see muudab tehnika soodsamaks just väiksema tulubaasiga sihtkohtadele.
  4. Populariseerime arvutit kui õppe- ja töövahendit.
  5. Oleme eeskujuks, inspireerime arenema, näitame ja räägime, mida hästi teeme.
  6. Tänane tehnikaprügi peab looma uusi materjale, mida saab tulevikus kasutada toodete valmistamiseks.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]