Remondikohvik Eesti Suusaliidu juhtkonnale

Eesti Suusaliit on GreenDice´i partner ning meil oli rõõm juhatada remondikohvikuga sisse nende värske juhatuse üldkoosolek. 

Kliimasoojenemine ja keskkonna hoid on Eesti Suusaliidule väga südamelähedased teemad, sest külmad ja lumerohked talved teevad kõige rohkem rõõmu just suusasõpradele. Eesti Suusaliit MTÜ on vabatahtlik klubide ühendus, mis koondab endas Eestis tegutsevaid talispordiklubisid. Organisatsiooni eesmärk on edendada, arendada ja toetada spordialade arengut algõppest ja lastest kuni täiskasvanute ning tippspordini välja. Suusaliit seisab talispordi ja aktiviisete eluviiside eest ning soovib tagada nende vastutusalas olevate spordialade järjepidevuse ajas.

Remondikohviku käigus rääkisime täpsemalt üle, kuidas saavad Eesti Suusaliit ja GreenDice partneritena teineteisele väärtust luua ning milliseid võimalusi koostöös luua. Panime proovile ka laiemad teadmised IT-tehnika tootmisest ning sellest tekkinud jalajäljest. Lisaks teoreetilisele osale vaatasime ka sülearvutite sisemusse ja tegime selgeks, kus asub emaplaat, protsessor ning vahetasime ära ka termopasta. Remondikohvikus osalejatel oli võimalus katsetada ka erinevate tootjate arvuteid ning näha, mis erinevus on näiteks Apple või Lenovo sülearvutite hooldusel.

Suur aitäh Eesti Suusaliidu juhatusele nõnda asjalike küsimuste ja aktiivse osavõtu eest! Tegite suurepäraselt koostööd ning usume, et sellise meeskonnana saavad ka talispordi alad eestlaste seas uue hoo sisse.