Timbeco timbeco.ee

Timbeco

Millega teie ettevõte tegeleb ja mis on tehases toodetud hoone?

Timbeco põhitegevusalaks on puitelementidest ja ruummoodulitest hoonete projekteerimine, tootmine ja püstitamine. Oleme tõestanud end oma klientidele ja partneritele nii Euroopas kui Jaapanis. Usume, et hoonete ehitamine liigub järjest enam ehitusplatsidelt tehastesse, kuna see tagab kontrollitud tulemuse, turvalisema töökeskkonna ja ilmastikutingimustest sõltumatu töögraafiku. Tänu sellele on tehasemajad kõrgema kvaliteediga, mis on tõendatud läbi oluliselt suurema sertifitseerimise taseme võrreldes ehitusplatsil püstitatud hoonetega.

 

Kuidas rakendate jätkusuutlikkuse põhimõtteid IT seadmete kasutamisel?

Meie ettevõtte missioon on luua kõrgemat elukvaliteeti keskkonnasõbralikul moel. Soovime oma teenuste ja toodetega pakkuda jätkusuutlikke lahendusi, millest võidavad nii tellijad, koduostjad, ümbritsev keskkond ning Timbeco meeskond. Usume, et jätkusuutlikkusel põhinev mõtteviis peab olema integreeritud kõikidesse ettevõtte tegevustesse ja samuti ka töövahenditesse. Meie põhimõte on olnud see, et kasutame ise vaid selliseid töövahendeid, millel on pikk eluiga ja mida saab ka hiljem anda taaskasutusse. Samuti oleme ka ise rakendanud osadesse tootmislõikudesse kasutatud IT seadmed, et hoida jalajälg võimalikult väikene ja anda uus elu juba kasutatud seadmetele.

 

Miks soovisite GreenDice´iga liituda?

Meie hinnangul on oluline, et me suudame jälgida seadmete eluiga ja anda neile uus kasutusotstarve. GreenDice´iga liitumine oli meie jaoks loogiline samm ning loodetavasti saame seeläbi seadmete eluiga pikendada ning anda oma panus parema ja teadlikuma arvutitehnika tarbimiskultuuri tekkesse.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia