TARCON tarcon.ee

TARCON

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

TARCON on ehituse digiteerimise ja BIM teenustega tegelev konsultatsiooni ettevõte. Tegeleme ka BIM ja VR tarkvarade müügi, toe ning koolitustega.

Oma töö käigus oleme aru saanud, et digiteerimises ei loo väärtust ei tarkvara, inimene ega teadmine üksi, vaid nende koostöö. Sellest tulenevalt soovime väärtust luua läbi eri komponentide kokku liitmise ja ühtsete terviklike töövoogude loomise.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Lisaks digiseadmetele uue elu andmise mõttele meeldis mulle ka GD initsiatiiv õpetada inimesi neid kasutama ja tõsta laiemalt IT teadlikkust. Minu arvates on see oluline, sest ainult see aitab meie väikesel maalapil elavate inimeste elu kergemaks teha ja rumala töö tegemist vältida.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

TARCONi kontor asub Ülemiste Citys, kus iseeneset pööratakse tähelepanu rohemajandusele. Kuna ettevõttena oleme üsna värsked, siis plaanimegi teha esimesed arvestatavad sammud koos GreenDice-iga.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Ühtepidi on mōte tagasiandmisest ilus. Teisalt eks, mida digiarenenum on ühiskond, seda lihtsam on meil leida meeskonda digiteadlikke liikmeid. Kolmas ja patriootlikum mõte on see, et meil Eestis on üks digiedulugu seljataga ja maailma mõistes väga hea potentsiaal teha järgmisi, kui panustame arengusse ja ise loorberitele puhkama ei jää.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia