Sorainen www.sorainen.com

Sorainen

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Oleme äriõigusele keskendunud rahvusvaheline advokaadibüroo. Meie terviklik meeskond teenib üht eesmärki – aidata klientidel olla äris edukad.

Meil on 44 partnerit ning üle 250 advokaadi ja maksueksperdi, kes nõustavad kliente kõikides meie regiooni puudutavates äri- ja maksuõiguse küsimustes. 1995. aastast tegutsev büroo on olnud nii rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele heaks nõuandjaks paljudes olulistes kaasustes.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Oleme seisukohal, et kasutatud elektrooniga taaskäitlemine võiks olla rohkem organiseeritum, et vähem jõuaks prügimäele / jäätmejaama ning rohkem teisele kasutusringile. Näeme, et siin saab meid GreenDice väga hästi aidata

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Püüame muuta oma kontorid aina rohelisemaks, kus prügi sorteerimine, plastiku vältimine ja energiat säästvad seadmed on muutunud elu osaks. Üks viimaseid intsiatiive on näiteks olnud kontoris Ringo karpide jagamine, et nendega siis restoranist toitu kaasa võtta. Lisaks on meie töötajad teinud pakendi sorteerimise õppevideo ja seda näidakse lõuna ajal suurel ekraanil puhkealal taustaks.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Tahame anda Sorainenis oma panuse, et maailm muutuks paremaks paigaks. Seepärast toetame algatusi, millesse usume. Meie jätkusuutlikkuse strateegia on üles ehitatud kolmele sambale: advokaaditöö, heategevuse toetamine ja kindlate väärtuste järgimine oma igapäevaelus. “Change Starts with Us. Sorainen Sustainability Report 2022″

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia