Raha24 raha24.ee

Raha24

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

BB Finance on juba 15 aastat Eesti turul tegutsev finantsettevõte, mis pakub läbi Raha24 ja Hyba brändide klientidele kiireid ja mugavaid finantsteenuseid.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Motiveeris võimalus pakkuda abivajajatele kasutada IT-tehnikat, mis meil enam kasutust ei leia. Boonuseks oma jalajälje vähendamine.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Pingutame igapäevaselt mitmete asjadega, et olla võimalikult loodussõbralikult toimetavad: 1. Igapäevane prügi – sorteerimine on meie suures ühisalas aukohal. Sorteerime võimalikult detailselt – äraantav taara, paberkotid taaskasutusse, paber, patareid ja akud, olme, bio, plastikpakend. Oleme tellinud korraliku sorteerimisjaama kontorisse ja nii mõnedki kontoritoad on loobunud lauaalustest prügikastidest.
2. Oleme varasemalt juba palju aastaid ja kavatseme ka jätkuvalt kõike, mis kontoris üle jääb, suunata maksimaalselt taaskasutuseks (mööbel, tehnika, kontoritarvikud (nt suurem kogus pastakaid, kõrvaklappe).
3. Oleme olnud avatud erinevatele kampaaniatele ja projektidele – nt korjanud kohvipaksu eraldi, annetanud Ukrainlastele arvutikomplekte. Oleme teinud isiklike riiete, jalanõude ja hügieenitarvikute korjanduse kontoris ja annetanud need Hoolekandekeskusele ehk kodututele inimestele.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Meie soov ettevõttena on olla vastutustundlik krediidiandja ja seda nii kõikidele meie klientidele laenude väljastamisel kui ühiskonnale laiemalt. Kui klientide laenuotsuseid tehes lähtume oma igapäevatöös kliendi taotlust läbi vaadates personaalselt ja vastutustundliku laenamise põhimõttest, siis lisaks püüame oma panuse anda ka ühiskondliku ja sotsiaalse vastutuse põhimõttest lähtuvalt.
Selleks, et ühiskonnale maksimaalselt tagasi anda, oleme aegade jooksul toetanud väga erinevaid projekte – loomi, puudust kannatavaid inimesi, sportlasi, omatöötajate püüdlusi spordi ja tervise osas ja andnud panuse ka loodussäästlikkuse edendamisse.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia