Kinema kinema.eu

Kinema

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Kinema on spetsialiseerunud tõstuste, laadimisseadmete ja läbipääsusüsteemide müügile, paigaldusele ja hooldusele. Meid iseloomustab kliendikesksus, mille oleme saavutanud läbi usalduse, vastastikuse austuse ja avatuse. Meie investeeringud ja panustamine tehnoloogiasse, tootearendusse ja  inimestesse on taganud ettevõtte järjepideva arengu, mille tulemusena oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis. Kinemas seisame kindlalt selle eest, et maailm oleks päev-päevalt parem ja turvalisem koht.

 Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Kinema üks püsivaid eesmärke on toimetada loodust ning ressursse säästvalt. Oleme alati orienteeritud sellele, kuidas saaks paremini ja veelgi ägedamalt, niisiis püüdleme iga päev innovatsiooni ja uuenduste poole ning oleme teistest sammu ees. Suurem osa Kinema tooteid leiab kasutust tööstustes ja hoonetes, kus meie saame läbi oma toodete panustada jätkusuutlikkusse ja energiaefektiivsusesse – hästi paigaldatud ja kvaliteetne läbikäigusüsteem ettevõtte või eraisiku hoonele hoiab ära soojuskao, välistades seeläbi tarbetu energiatarbimise. Nii võimaldavad meie tooted toetada elukeskkonna hoidmist ja vähendada ökoloogilist jalajälge. GreenDice jälgib oma tegevuses samu jätkusuutlikke põhimõtteid ja saab meile abiks olla teadlikuma arvutitehnika tarbimiskultuuri loomisel.

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Hindame oma ökoloogilise jalajälje suurust ning anname parima, et see oleks võimalikult väike.

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Rohelised lahendused, hoolimine inimestest ja ühiskonnast on tee paremasse tulevikku. Tahame võtta endale osa sellest vastutusest ja töötada ettevõttes selle nimel, et vähendada oma süsiniku jalajälge keskkonnale igas väärtusahela osas meile võimalikul viisil.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia