Inchcape inchcape.ee

Inchcape

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Inchcape Motors on kasvanud maailma suurimaks sõidukite jaemüügiga tegelevaks sõltumatuks kontserniks, tegutsedes 36 eri riigis ja esindades sealjuures üle 40 erineva brändi. Inchcape asutati 1847. aastal Iirimaal ning sai oma nime Šotimaa Bell Rock majaka järgi, mis on maailma vanim säilinud meretuletorn ning tuntud ka kui Inchcape. 1. novembrist 2004. aastal alustas Inchcape oma tegevust Eestis olles osa rahvusvahelisest autokaubanduse- ja teenindusega tegelevast grupist Inchcape Plc. Toona Mazda esindusena müüki, hooldust ning kasutatud autode turul konkurentsi pakkuvast esindusest sai Inchcape Motors Estonia stardipunkt. Märtsis 2005 sai Inchcapest ametlik Jaguari ja Land Roveri esindaja Eestis. 2017. aastal kasvas ettevõte veelgi võttes enda hõlma alla ka kogu BMW ärisuuna ning omades Eestis tänaseks ainsana brändide BMW, Mini ja BMW Motorrad uute sõidukite müügi- ja esindusõigust.
Inchcape peab oluliseks, et meie otsused põhineksid väärtustel, et olla targa eluviisi eestvedajaks. Et me tunneksime vastustust mitte ainult iseenda vaid ka Eesti riigi ja rahva ning kogu maailma pärast.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Leiame, et iga muutus algab väikesest sammust. Soovime enda tegevusega innustada ka teisi ettevõtteid tegema jätkusuutlikke valikuid, et tagada loodusvarade ja kaupade vastutustundlik kasutus. Tehnikaringluses osalemisega muudame väiksemaks oma ökoloogilist jalajälge.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Jätkusuutlikkuse printsiibid on esindatud kõikides meie tegevustes, alates ärilistest otsustest ja protsessidest ning lõpetades igapäevase tööeluga kontoris. Tegeleme aktiivselt sellega, et kõrvaldada järk-järgult tootmisprotsessis tooteid, mis kulutavad liigselt energat ja loodusvarasid. Innustame ka enda kliente valima keskkonnasäästlikumaid autosid, teadvustustöö edendamise ning soodustus tingimuste laiendamise näol.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

See, kuidas täna käitume, on homse kujundamisel oluline. Kliendikeskse ettevõttena tunnetame vastutust korraldada enda igapäevatööd viisil, mis hoiab looduskeskkonda, tehes keskkonnast hoolivaid otsuseid on meil võimalik tõsta enda klientide keskkonnateadlikust ning mõjutada nende ostukäitumist. Leiame, et säästev tööstuspoliitika pakub võimalusi äritetegevuse laiendamiseks ning aitab kaasa konkurentsivõime ja innovatsiooni kasvule.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia