Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?
Ehituse- ja projekteerimise projektijuhtimine, kulude haldamine ja eelarvestamine, hoonete tehnilised auditid (Technical Due Diligence), kontoriplaani proovilahendused (Test-fit) ja kontorite kontseptsioonlahendused, andmekeskuste projektide tehniline nõustamine objekti üleandmiseks ja kasutusele võtuks.
Me teeme koos projekti asukoha riigis olevate koostööpartneritega uusi kontoreid, laboreid, tootmishooneid, andmekeskuseid jne Euroopas, Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas suurtele rahvusvahelistele ettevõtetele (Johnson and Johnson, AbbVie Pharmaceutical, Boston Consulting Group, Eurofins jne).
Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?
Oleme just jõudnud punkti oma ettevõtte elukaares, kus riistvara vajab välja vahetamist, seega tuli GreenDice meie ellu ideaalsel hetkel. GreenDice lahendas meie jaoks mitu probleemi – uus tehnika, olemasoleva tehnika hooldus, vananenud/katkise tehnika edasise käekäigu eest hoolitsemine võttes arvesse heategevuslikku ja keskkonna aspekti. Seega tekkis meie ellu riistvara spetsialist, kes on meie jaoks alati olemas, tunneb meid ja meie vajadusi ning teab, mis võiks olla parim käik tehnika valdkonnas.
Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?
Nagu muu maailm, oleme igapäevaselt õppimas rohe- ja ringmajanduse uusimate lahenduste kohta. Ehitusprojektides soovitame alati kliendile keskkonnasäästlikke ja uusimaid jätkusuutlike lahendusi. Kontori poolel oleme usinad prügi sorteerijad ning nüüd oleme ka GreenDice liikmed, mis tähendab meie jaoks seda, et saame varustada oma töötajaid parima tehnikaga ning samal ajal neid ka harida ja õpetada kuidas selle riistvaraga parimal viisil ringi käia ning ei pea muretsema, et meie kontorist ära viidud tehnika keskkonda reostaks.
Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?
Taaskasutus ja ümbertöötlemine on fookuses igal elualal. GreenDice läbi saame ettevõttena panustada riistvara ringlusesse või korrektsesse käitlusesse, saame oma töötajaid kodanikena harida tehnikaga ümberkäimise osas ning suunata oma kasutuse kaotanud seadmed kuhugi, kus nad uue elu saavad.