Go Group gogroup.ee

Go Group

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Arendame Eestisse ühistransporti, millega inimesed tahavad sõita: ehitame ja haldame raudteed, sõidame liinibussidega ning koostöös ühistranspordikeskuste, ministeeriumite ja teiste koostööpartneritega arendame sektorit digitaalselt võimekamaks ja keskkonnasõbralikumaks. Tugevdame Eesti kaitsevõimet arendades kohalikku oskusteavet ja infrastruktuuri ka kõige raskema kaitsetehnika remondiks, ümberehituseks ja komplekteerimiseks. Tutvustame Eestit reisisihtkohana ning aitame eestimaalastel leida endale huvipakkuv reisisihtkoht välismaal.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Kaalukas asjaolu, et tänase tarbimisühiskonna juures on võimalus anda panus, et tooted kasutatakse sihtotstarbeliselt seadme elutsükli lõpuni ja käideldakse keskkonna sõbralikult.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Kaardistame oma valdkonna peamised tegevused, kus saame anda suurima panuse jätkusuutlikuse suurendamisesse ning keskendume nendele. Transpordisektoris saame suurima panuse anda võimalikult energiasäästlikult sõites ning oleme juba aastaid bussides eelistanud biogaasi. Praegu otsime võimalust minna üle vesinikule nii busside kui rongidega sõitmisel. Meie hotelli ja tehnoparkide katustel avasime viis esimest päikeseparki. Väiksemate projektidega nagu sorteerime, taaskäitlemine, kontoriaia pidamine jms tegeleme jooksvalt.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Meile meeldib teha õigeid asju ja teha neid asju õigesti.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia