Finora Capital finoracapital.eu

Finora Capital

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Finora Capital pakub Eestis ja Leedus ettevõtetele erinevaid laenutooteid alates tagatud laenudest ja käibekrediidist lõpetades liisingu ja faktooringuga. Oleme pankade kõrval kõige laiema tootevalikuga laenuandja ning keskendume just väikeettevõtete finantseerimisele. Ehk aitame neid, kes mingitel põhjustel pankadest rahastust ei saa, kuid soovivad oma äri kasvatada ja luua töökohti, tihti väljaspool Tallinna.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Väikeettevõtteid finantseerides mõtleme ka ise pidevalt, kuidas tegutseda vastutustundlikult ning näeme selle käigus turul palju turunduslikku „rohepesu“. GreenDice pakub reaalset lisaväärtust nii ettevõtetele kui keskkonnale ja kohalikele kogukondadele.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Tegutseme nii palju kui võimalik paberivabalt. Inimestel on võimalik teha kaugtööd ilma vajaduseta iga päev kontorisse ja koju sõita. Arvutite uuendamisel ei vii me vanu arvuteid prügimäele, vaid need on saanud töötajad soovi korral endale võtta, et anda need (taas)kasutusse kodus oma lastele või vanavanematele. GreenDice puhul ongi sümpaatne see, et meie kasutatud arvutid jätkavad oma elu koolides ja teistes kohtades, kus nende järele on vajadus.

 

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia