Europcar www.europcar.ee

Europcar

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Europcar on maailma juhtiv autorendi kaubamärk, mis on esindatud orienteeruvalt 150 riigis. Europcari kaubamärk Baltimaades on autorenditurul TOP tegija.
Täna kasutavad meie teenust riigiasutused-, äri- ja turismiettevõtted ning eraisikud.
Pakume parimat hinna- ja kvaliteedisuhet ning sõbralikku ja paindlikku teenindust!

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Liitumine GreenDice’ga oli tingitud soovist panustada keskkonnasäästlikkusele ja vähendada süsiniku jalajälge. Lisaks ka meie töötajaid panna mõtlema kõige selle olulisusele ja seeläbi ka oma jalajälje vähendamisele.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Oleme seni kasutanud oma tehnikat ettevõttes võimalikult pikalt ja kontoritöö jaoks nö vanaks jäänud arvutid saatnud edasi meie grupi teistesse ettevõtetesse, kus arvuti kasutamine ei ole igapäeva töö, aga et väiksed vajalikud toimetused saaks tehtud. Tore, et GreenDice-I näol on meil juures veel üks võimalus Europcar-i jaoks mittevajalikuks muutunud tehnika edasi saata kasutusele sinna, kus on vajadus.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

See aitab tagada paremad tingimused ja võimalused inimestele, suurendada ökoloogilist jätkusuutlikkust ja edendada tehnoloogilist arengut, mis on vajalikud tulevastele põlvkondadele. Oluline on teha oma panus sellesse, mis on meile tähtis. Suured muutused algavad väikestest sammudest!

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia