Eleport eleport.ee

Eleport

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Eleport on Baltikumi juhtiv elektriautode avalikku laadimisvõrku ja laadijate tarkvaraplatvormi arendav ettevõte, mille missiooniks on luua võimalused keskkonnasõbraliku transporti sektori kasvule. Alustasime 2016 aastal elektriautode rendiga, eesmärgiga muuta takso ning kullerteenused keskkonnasõbralikumaks. Tänaseks tänaseks oleme jõudnud kogu baltikumi avaliku laadimisvõrgustiku arendamiseni. Eestis on meil üle 130 avaliku laadimispunkti, Lätis avasime oma esimesed laadimispunktid 2022 aastal.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Eleport on oma algusest peale oma tegevuses rakendanud võimalikult keskkonnateadliku mõtteviisi. Meie jaoks on oluline käituda jätkusuutlikult ning vastutustundlikult igas meie tegevuses. GreenDice annab meile võimaluse seda mõtteviisi rakendada ka IT tehnika puhul.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Eleporti laadijad on varustatud 100% taastuvenergiaga Lisaks sellele pöörame tähelepanu nii enda kui klientide tarbimisharjumustele, suunates NEID rohkem jätkusuutlikule käitumisele. Iga meie liikme jaoks on oluline, mis toimub meie ümber ning kuidas mõjutame oma elukeskkonda.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Ainult üheskoos suudame hoida meie loodust ja ühiskonda.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia