Cargoson www.cargoson.com

Cargoson

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Cargoson on veohaldustarkvara tootjatele, jae- ja hulgimüüjatele. Tarkvara koondab kokku kasutaja veopäringud, hinnakirjad, tarneajad, kaubadokumendid ja erinevad veopartneid ühte aknasse, võimaldades kaustajal teha targemaid, läbipaistvamaid ja keskkonnasäästlikumaid otsuseid.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Motivatsiooniks oli pelgalt mõte ja lahendus, kuidas saame teha teadlikke ja keskkonna säästlikke otsuseid ka riistvara soetamisel ja edaspidisel rakendamisel.
Lisaks on Cargosoni jaoks väga oluline missioonitunne ja entusiasm antud mõttemaailma juurutamise eestvedamisel.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Kuna pakume oma veohaldustarkvaras maailmas esimesena CO2 emissiooni eelarvutust vedude planeerimisel, siis kogu roheline mõtlemine meil äärmiselt aktuaalne, alustades ühekordsete nõude mitte kasutamisest kuni jalgsi või rattaga töölkäimiseni.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Eesti ettevõttena ning oma sektori innovaatorina tunneme vastutust olla panustaja kodumaa ühiskonna arengus. Teame omal nahal, kui raske on olla teerajaja uuendustele, kus „lükkad tee lumest tühjaks, aga igal hommikul on see jälle lund täis ning alustad nullist“. Cargosonis usume, et muutus saab alguse väikestest, järjekindlatest ja missioonitundega sammudest. Näeme, et GreenDice puhul see toimib ja panustamine tagab suurema heaolu kõigile liikmetele ja ühiskonnale.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia