BCS Itera www.itera.ee

BCS Itera

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

BCS Itera AS on üks Baltikumi suurimaid majandustarkvara- ja digilahendusi pakkuv ettevõte. Meie klientideks on paljud regiooni juhtivad ettevõtted kaubandusest, tootmisest, taristuhaldusest, pangandusest ja kinnisvarasektorist.

Meie eesmärgiks on aidata tõsta oma klientide konkurentsivõimet kõige kaasaegsemate tehnoloogiliste rakenduste kaudu. Meie portfellis on rahvusvaheline majandustarkvara Microsoft Dynamics 365 Business Central, HRM, CRM ja BI lahendused.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

BCS Itera on läbi oma tegutsemisaastate toetanud sporti, kultuuri ja ka sotsiaalseid projekte. Sotsiaalne vastutus keskkonna jätkusuutlikkuse tagamisel on meie jaoks järgmine loomulik samm parema elu ja töökeskkonna loomisel. Praktiseerime ühiselt rohe- ja ringmajanduse võidukäiku IT-vahendite käitlemisel ja panustame hoolivasse suhtumisse töövahenditesse. Ulatame abikäe sinna, kuhu tavapärase majandusmudeliga ei ulatu.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Oleme alati tähelepanu pööranud jäätmekäitlusele ja jäätmete vähendamisele nii erinevates tööprotsessides kui igapäevastes tegemistes. Prügisorteerimine on olnud meie igapäevase keskkonna teadlikkuse käitumise osa juba aastaid. Meile on oluline, et ka arvutipargi jalajälg oleks minimaalne. Kasutame oma arvuteid hoitult ja jätkusuutlikult. Pingutame selle nimel, et kõikide töötajate panus keskkonnateemadesse (nt jäätmete vähendamisesse ja sorteerimisse) tuleneks nende teadlikkusest ja isiklikust initsiatiivist.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Nagu öeldakse, et supp ei ole kuumem ega külmem ühes kausi servas. Samamoodi elame ja puhkame me kõigiga jagatud keskkonnas ning meie valik on, et kas see on puhas ja meeldiv.
Seega soovime motiveerida ja julgustada nii oma töötajaid kui kliente tegema keskkonnateadlikumaid valikuid. Majandustarkvara- ja digilahendusi juurutava ettevõttena on meil võimalused ja tahe, et panusta haridusse, sporti ja heategevusse läbi ressursside jätkusuutliku kasutuse.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia