AVIS www.avis.ee

AVIS

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Avis on maailma suurim autorendi firma, mis asutati Ameerika Ühendriikides 1946. aastal. Tänaseks on Avisel üle 5500 rendikontori 165 erinevas riigis. Ideal Baltic esindab brändi terves Baltikumis ning keskendub sõidukite täisteenus rendi ja liisingu pakkumisega. Oleme teejuhiks liikumisel ning leiame klientide vajadustele alati optimaalseima lahenduse, koos personaalse teenindusega.

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

Soovime panustada rohelisse tulevikku ning anda endast parima, et koos teistega liikuda loodussõbralikkuse poole. Pakume teenust täis häid emotsioone ning tahame, et meie tegevused säilitaksid ühiskonna heaolu ja hoiaksid loodust. Oleme võtnud enda eesmärgiks vähendada enda ettevõtte ökoloogilist jalajälge, koostöös GreenDicega on see võimalik.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Motiveerime enda töötajaid kasutama jätkusuutlikumaid lahendusi ning julgustame kliente valima keskkonnasäästlikumaid sõidukeid. Oleme loonud erinevad ärisuunad, mis aitavad ringmajanduspõhimõtteid rakendada kõikidel meie klientidel.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Koostöös peitub jõud. Anname endast parima, et aidata kaasa nii Tallinna kui ka teiste suurimate linnade arengukavasse. Leiame uusi lahendusi pakkumaks inimestele erinevaid liikumisvõimalusi. Pakume keskkonnasäästlike sõidukeid ja lahendusi. Leiame, et enda ärisuuna kohendamine riigi arengukavaga aitab meil leida uusi koostööpartnereid ning panustada rohkem ühiskonda. See on meie jaoks oluline, kuna hindame enda klientide ja koostööpartnerite vajadusi ning visioone.

Teised liikmed

Prisma
#jaekaubandus
Prisma
KeMIT
#avalik sektor
KeMIT
ERGO
#kindlustus
ERGO
Reitan Convenience Estonia
Reitan Convenience Estonia