Osalesime Londoni kliimatehnoloogia messil “Net Zero Future”

Möödunud nädalal võtsime osa Londoni kliimatehnoloogia messist, kus oli enam kui 2000 osalejat.

GreenDice´i jaoks oli tegemist teise rahvusvahelise üritusega – mais võtsime osa ka Rootsi jätkusuutlikkuse messist. Huvitav oli näha, kui erinevalt neis riikides jätkusuutlikkuse teemat käsitletakse. Kui Rootsis oli kohal palju omavalitsusi, kes otsisid praktilisi lahendusi ökoloogilise jalajälje vähendamiseks, siis Suurbritannias olid kohal valdavalt süsinikukompensatsiooni ettevõtted.

GreenDice eristus selgelt teistest ettevõtetest, võib-olla seetõttu pälvisime ka suurema tähelepanu külastajate seas. Meie tegevjuht Argo Alaniit tegi ka ettekande teemal “Digital world access for less than a Big Mac meal! Only €5.9 per month!” ja see sai väga positiivset tagasisidet.

Oleme tänulikud kõikidele külastajatele, kes meie vastu huvi tundsid ja meie tegemistele kaasa elasid! Inimesed olid avatumad ja suhtlemisaltimad kui me Eestis harjunud oleme ning julgustavad sõnad andsid indu edasi tegutsemiseks.

Loodame, et saame peagi jätkata koostööd nii mõnegi ettevõttega, keda Londonis kohtasime ja aidata neil alustada oma jätkusuutlikkuse teekonda meie ringmajanduse lahendusega.