HML Project Management

HML Project Management hml.ee

HML Project Management

Millega teie ettevõte tegeleb ja millist väärtust te täna loote?

Ehituse- ja projekteerimise projektijuhtimine, kulude haldamine ja eelarvestamise, hoonete tehnilised auditid (Technical Due Diligence), kontoriplaani proovilahendused (Test-fit) ja kontorite kontseptsioonlahendused, andmekeskuste projektide tehniline nõustamine objekti üleandmiseks ja kasutusele võtuks.

Me teeme koos projekti asukoha riigis olevate koostööpartneritega uusi kontoreid, laboreid, tootmishooneid, andmekeskuseid jne Euroopas, Lähis-Idas ja Põhja-Aafrikas suurtele rahvusvahelistele ettevõtetele (Johnson and Johnson, AbbVie Pharmaceutical, Boston Consulting Group, Eurofins jne).

 

Mis motiveeris teid GreenDice’ga liituma?

GreenDice idee on väga lahe, sest anda tehnikale uus võimalus, kus keegi reaalselt seda vajab ja kasutab. See tekitab endas väga mõnusa tunde. Üritusturundus maastikul on ka klient järjest teadlikum ning ootab ka rohkem rohelisi lahendusi ning miks mitte olla siinkohal teenäitaja.

 

Kas ja kuidas olete ettevõttes rohe- ja ringmajanduspõhimõtteid rakendanud?

Igapäevaselt sorteerime prügi. Kasutame vähem paberit ning püüame digitaalselt kogu vajaliku info edastada.
Samuti üritustel kohapeal püüame vältida ühekordseid nõusid või kui siis ainult biolagunevaid.

 

Miks on teie jaoks oluline panustada eelkõige Eesti ja muu ühiskonna arengusse?

Kindlasti on oluline olla teenäitaja, mitte järel lonkija. Oluline on aru saada, et iga meie tegevus jätab siia maailma jälje ning mõelda selle juures, et kuidas see jälg oleks võimalikult väike.

 

Teised liikmed

Sirkel & Mall
#projekteerimine
Sirkel & Mall
Refleks
#disain
Refleks
Fontes
#värbamine
Fontes
Europcar
#autorent
Europcar