GreenDice viis läbi Dentsu TechBar´i

Dentsu on globaalselt kõige kiiremini kasvav turunduskommunikatsiooni agentuuride grupp, mis on strateegiliseks partneriks juhtivatele brändidele 145 riigis, sh Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõtte eesmärgiks on kasvatada klientide äri läbi uuenduslike meedia-, kommunikatsiooni- ja digilahenduste. 

Selleks, et ettevõtte töötajad oma tööd edukalt teha saaksid, panustab Dentsu parimate IT-seadmetega, mis on jätkusuutlikud ning loovad peale ettevõttesisest kasutust väärtust edasi GreenDice´i kogukonnas.  

Sel nädalal oli meil rõõm aidata kaasa Dentsu Eesti korraldatud TechBar´i läbiviimisele. Tegemist on ettevõttesisese koolitusega, mille käigus antakse nõu IT seadmete ja tarkvaraga seotud probleemide kohta. Peamine eesmärk on tutvustada neile, kes igapäevaselt IT-teemades end tugevalt ei tunne, millised on need tegevused, mida iga inimene oma seadmes ise teha saab ning mis peamine, kuidas anda IT-abile võimalikult head sisendit tekkida võivate probleemide korral.  

Nii vaatasime praktikas läbi mängulise võistluse, millistest komponentidest arvuti koosneb ja mis funktsioonid erinevatel osadel on. Usume, et järgmisel korral, kui keegi töötajatest vajab näiteks uut kaablit, et ühendada arvuti monitoriga, oskab ta kohe IT-tehnikule öelda, kas tema seadmel on VGA, HDMI, Dislayport või hoopis USB-C ühendus. Või kui IT-tehnik palub inimesel öelda oma seadme seerianumbri, siis teab ta täpselt, kust seda leida.  

Vaatasime üle ka Dentsu globaalse grupi jätkusuutlikkuse teekaardi, mis on väga põhjalikult ja hästi kirja pandud, soovitame seda ka teistel ettevõtetel eeskujuks võtta.

Rääkisime ka sellest, kuidas GreenDice on IKT seadmete lõikes abiks Dentsu jätkusuutlikkuse eesmärkide elluviimisel. Lisaks andsime praktilisi nippe ja näpunäiteid, kuidas iga ettevõtte töötaja saab ka ise aidata kaasa ettevõtte seatud eesmärkide realiseerimisele.  

Suur-suur aitäh Dentsu meid kutsumast ja võõrustamast!