GreenDice aitab viia ellu Yolo Group`i jätkusuutlikke eesmärke

 

Yolo Group on GreenDice´i partner ning hoolib sellest, mis saab töötajate IT seadmetest edasi siis, kui need ettevõtte siseselt enam väärtust ei loo. Läbi meie IT tehnika ringluse liiguvad need edasi kogukonda, kes väärindab tooteid nende elukaare lõpuni.

GreenDice´i juht Argo Alaniit oli külalisesinejaks Yolo Group`i poolt korraldatud üritusel Lunch and Learn ning jagas pea 100le huvilisele näpunäiteid, kuidas hoida oma arvutit paremini, et see looks hiljem väärtust nõrgemas sihtrühmas. Teame, et hetkel ei eksisteeri maailmas IT tehnika ringlust ning selgitasime ka Yolo töötajatele, miks see nii on ning kuidas me üheskoos saame seda muuta. Suur rõõm oli näha, et pea 900 töötajaga ettevõtte inimesed mõtlesid meiega kaasa, küsisid palju asjalikke küsimusi ning neile tõesti läks teema hinge.

Yolo Group’i peamiseks tegevusalaks on tuua järgmise taseme innovatsioon mängu-, kasiino-, fintech-, blockchain– ja paljudesse teistesse sektoritesse. Yolo peamine eesmärk on luua ainulaadne ning kõikehõlmav meelelahutuskeskus oma klientidele üle maailma. Yolo Group usub suurema “ökosüsteemi” toimimisse, mis tähendab seda, et panustades oma töötajatesse ja ühiskonda on ka ettevõte ise jätkusuutlikum. Ettevõtte peakontor on uus ja innovatiivne, mis tähendab seda, et hoone on väga keskkonnasäästlik. Lisaks sellele, on ettevõttes ka “Green Team” kes teeb roheteemadel teavitustööd oma töötajatele ning otsib lahendusi kontorielu rohelisemaks muutmiseks.