Meie peamine eesmärk on anda tehnika soetamisele suurem tähendus. Oleme välja kasvanud ettevõttest NB.ee, mis on ca 12 aastat müünud parimat arvutitehnikat turu soodsaima hinnaga. Tänu ühele juhuslikule turismireisile Marokosse märkasime, et inimestel puudub ligipääs korralikule tehnikale. Me oleme alati arvanud, et tehnoloogia ja eriti arvuti on suurepärane vahend õppimiseks ja enda arendamiseks. Lisaks annab arvuti hiljem ka võimaluse omandatud teadmiste najal teenida raha. Meie üllatuseks ei ole ka oma kodukandi äärealadel inimestel ligipääsu kvaliteetsele tehnikale, lisaks puudub suunamine ja õppetöö, mis populariseeriks arvutit kui õppe- ja töövahendit.

Arendasime ärimudelit, mille eesmärk oli jätkusuutlikult viia võimalused sihtkohtadesse, kuhu need tavapärase majandusmudeliga ei ulatu.

Mõtlesime välja unikaalse rohelise täringu, millel on 6 erinevat tahku ja mille idee on loogiliselt lihtne. Rohetäringu tugevus seisneb selles, et vaja on vaid käitumise ja mõttemaailma muutust ning ilma lisa rahalise panuseta on olemas viis viia võimalused sinna, kus neid praegu pole.

Viverra ipsum nunc aliquet bibendum enim facilisis gravida neque. Lobortis scelerisque fermentum dui faucibus in ornare quam viverra. Eget nullam non nisi est sit amet. Sit amet nulla facilisi morbi tempus iaculis.

Nisl vel pretium lectus quam. Eu ultrices vitae auctor eu augue ut lectus arcu bibendum. Vitae et leo duis ut diam quam nulla. Fames ac turpis egestas integer.