Anname tehnika ostule suurema tähenduse

Tehnikatoote täiuslik ring

Oleme välja kasvanud ettevõttest NB.ee, mis on ca 12 aastat müünud parimat arvutitehnikat turu soodsaima hinnaga. Tänu ühele juhuslikule turismireisile Marokosse märkasime, et inimestel puudub ligipääs seadmetele, mis on meie elu igapäeva osa. Veel enam, puudub arusaam, et näiteks arvuti võiks olla õppe- ja töövahend.

Meie üllatuseks pole ka oma kodukandi äärealadel inimestel ligipääsu kvaliteetsele tehnikale, lisaks puudub heal tasemel suunamine ja õppetöö, mis populariseeriks arvutit kui õppe- ja töövahendit.

GreenDice on loodud selleks, et kujundada jätkusuutlik ärimudel, mille kaudu on võimalik viia kvaliteetsed IT-võimalused ka piirkondadesse, kuhu momendil tavapärane majanduse areng pole jõudnud.

Arendame ärimudelit ja oleme eeskujuks, et täita eesmärk: viia jätkusuutlikult võimalused sihtkohtadesse, kuhu need tavapärase majandusmudeliga nii pea ei jõuaks.

Mõtlesime üheskoos välja unikaalse rohelise täringu, millel on 6 erinevat tahku ja mille idee on loogiliselt lihtne. Rohetäringu tugevus seisneb selles, et vaja on vaid käitumise ja mõttemaailma muutust ning ilma lisa rahalise panuseta on olemas viis, viia võimalused sinna, kus neid praegu pole.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga